Kaarli pst. 8, Tallinn

5333 53 55 info@baasjaam.ee

Ruumide rentimise tingimused

 1. Keskus on avatud E- 14-19, T-P kell 14-21. Broneeringuteks avatud ka muudel aegadel!
 2. Riigipühadel avatud broneeringuteks, kehtib kokkuleppeline hind.
 3. Peo ettevalmistuseks on aega 15 min enne broneeritud aega, samuti 15 min lõpukoristuseks. Palume ettenähtud aegadest kinni pidada!
 4. Peo korraldamiseks on olemas täisvarustusega kööginurk: veekeetja, kohvimasin, külmik, mikrolaineahi, kausid, kandikud, salatilusikad, tordilabidad, noad, morsikannud, vaasid. Ühekordsed nõud palume ise kaasa võtta, soovi korral on neid võimalik ka meie käest osta.
 5. Ruumide rentijal on lubatud ürituse tarbeks kaasa võtta oma söök ja jook.
 6. Tordivulkaanide ja teiste pürotehnikatoodete kasutamine ei ole lubatud.
 7. Peo lõppedes palume:
  – Ruumid vabastada õigeaegselt vastavalt broneeritud ajale
  – Baasjaamale kuuluvad kasutatud nõud puhtaks pesta ja lauad pühkida
  – Tekitatud prügi, kasutatud ühekordsed nõud ja joogitopsid visata prügikasti

  – Tühjad joogipudelid ja -purgid visata selleks ettenähtud prügikasti

 8. Broneerimistasu on 50 EUR, mille palume tasuda 2 päeva jooksul peale broneeringu teostamist. Broneerimistasu arvestatakse hiljem ürituse kogumaksumusest maha. Ülejäänud summa saab tasuda ülekandega 2 päeva enne pidu, samuti kohapeal sularahas või kaardiga. Kui ürituseni on jäänud vähem kui 5 päeva, tuleb broneerimisel koheselt tasuda kogusumma.
 9. Kui mingil põhjusel (nt haigestumine vms) broneeritud aeg tühistatakse, siis ettemaksu ei tagastata, küll aga pakume asenduspeo võimalust 6 kuu jooksul.
 10. Ruumide rentija vastutab kogu ürituse vältel ruumi heakorra, tehnika ning atraktsioonide heaperemeheliku kasutamise eest.
 11. Baasjaama mittepuutuvate lisaatraktsioonide, mängujuhtide, ruumikaunistuste vms tellimine palume eelnevalt kooskõlastada!