Kaarli pst. 8, Tallinn

5333 53 55 info@baasjaam.ee

Ruumide rentimise tingimused

 1. Keskus on avatud K-R 14-19, L-P 12-17. Sünnipäevadeks, firmaüritusteks jm sündmusteks avatud ka graafikuväliselt, sh E ja T.
 2. Riigipühadel avatud vaid eelneval kokkuleppel, kehtib kokkuleppeline hind.
 3. Meie pidude traditsiooniline pikkus on 2,5 tundi. Peo ettevalmistuseks on aega 15 min enne broneeritud aega, samuti 15 min lõpukoristuseks. Palume ettenähtud aegadest kinni pidada! Soovi korral ja vabade aegade olemasolul on võimalus pidu pikendada.
 4. Peo korraldamiseks on olemas täisvarustusega kööginurk: veekeetja, (filter)kohvimasin, külmik, mikrolaineahi, kausid, kandikud, salatilusikad, tordilabidad, teravad noad, morsikannud, vaasid, salvrätikud. Ühekordsed nõud (topsid, taldrikud, lusikad, kahvlid) palume ise kaasa võtta, soovi korral on neid võimalik ka meie käest osta. Baasjaama poolt (filtri)kohv, tee, kohvifiltrid, suhkur, kohvikoor (materjalid sünnipäevatoas olemas).
 5. Ruumide rentijal on lubatud ürituse tarbeks kaasa võtta oma söök ja jook.
 6. Tordivulkaanide, säraküünalde ja teiste pürotehnikatoodete kasutamine ei ole lubatud. Kasutada võib väikeseid tordiküünlaid.
 7. Peo lõppedes palume:
  – Ruumid vabastada õigeaegselt vastavalt broneeritud ajale
  – Baasjaamale kuuluvad kasutatud nõud puhtaks pesta ja lauad pühkida
  – Tekitatud prügi, kasutatud ühekordsed nõud ja joogitopsid visata prügikasti

  – Tühjad joogipudelid ja -purgid visata selleks ettenähtud prügikasti

 8. Broneerimistasu on 50 EUR, mille palume tasuda 2 tööpäeva jooksul peale broneeringu teostamist. Broneerimistasu arvestatakse hiljem ürituse kogumaksumusest maha. Ülejäänud summa saab tasuda ürituse toimumise päeval kohapeal sularahas või pangakaardiga. Soovi korral võib teha ka pangaülekande 2 päeva enne pidu ja teavitada makse sooritamisest. Kui ürituseni on jäänud vähem kui 5 päeva, tuleb broneerimisel koheselt tasuda kogu summa.
 9. Kui mingil põhjusel (nt haigestumine vms) broneeritud aeg kliendi poolt tühistatakse, siis ettemaksu ei tagastata, küll aga pakume asenduspeo võimalust 6 kuu jooksul.
 10. Ruumide rentija vastutab kogu ürituse vältel ruumi heakorra, tehnika ning atraktsioonide heaperemeheliku kasutamise eest.
 11. Baasjaamale kuuluva vara kahjustamisel, lõhkumisel, hävitamisel või varastamisel on õigus nõuda kahju hüvitamist.
 12. Baasjaama mittepuutuvate lisaatraktsioonide, mängujuhtide, ruumikaunistuste vms tellimine palume eelnevalt kooskõlastada!
 13. Puhtuse hoidmise eesmärgil palume külastajatel välisjalatsid ära võtta. Meie keskust katab vaipkate, seega ei ole vahetusjalatsid vajalikud.
 14. Lemmikloomade kaasavõtmine ei ole lubatud.